Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Sokel ku skriniam Strong, 80x5x56 cm, buk | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 20,54 € |
| Cena s DPH | 25,26 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 56 cm |
| Farba | buk |
| Výška | 5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.