Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvere k skrini Lenza Wels, pánty vľavo, 39,6x76,8x1,8cm, driftwood | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 38,32 € |
| Cena s DPH | 47,13 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 768 mm |
| Šírka | 396 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.