Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Gate, 160x75,5x60 cm, orech/kov | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 145,40 € |
| Cena s DPH | 178,85 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | orech/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | doplnkový |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.