Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Cross, 160x75,5x80 cm, buk/kov | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 388,08 € |
| Preis inkl. MwSt. | 477,34 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | buk/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | doplnkový |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.