Ochranná protinárazová bublinková obálka vysokej kvality zaručí bezpečnú prepravu Vašich zásielok. Vhodné pre zasielanie citlivých a krehkých predmetov, ale aj bežného tovaru. Obal je pevný, vodeodolný a má nízku hmotnosť. Samolepiaca vrstva s krycím prúžkom je kvalitná a trvanlivá.
Vnútorný rozmer: 270x360mm
Vonkajší rozmer: 290x370mm
Extrémne ľahké, bezpečné a hospodárne obálky. Jednoduchý spôsob balenia samolepiacim uzáverom. Vďaka špeciálnej fólii s vankúšikmi, plnenými vzduchom a papieru Kraft, potiahnutému polyetylénom, sú obálky elastické a odolné voči roztrhnutiu a vode. Farba biela. Vnútorný rozmer 27 x 36 cm.
Kód : H18
Balenie: 100 ks
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 26,5x36 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 29 x 37 cm |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 27 x 36 cm |
| Značka | Economy |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | OB293701 | 3142 |
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| OB293701 | Skladom | 0,31 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.