Ochranná protinárazová bublinková obálka vysokej kvality zaručí bezpečnú prepravu Vašich zásielok. Vhodné pre zasielanie citlivých a krehkých predmetov, ale aj bežného tovaru. Obal je pevný, vodeodolný, 100% recyklovateľný a má nízku hmotnosť. Samolepiaca vrstva s krycím prúžkom je kvalitná a trvanlivá.
Vnútorný rozmer: 220x340mm
Vonkajší rozmer: 240x350mm
Extrémne ľahké, bezpečné a hospodárne obálky. Jednoduchý spôsob balenia samolepiacim uzáverom. Vďaka špeciálnej fólii s vankúšikmi, plnenými vzduchom a papieru Kraft, potiahnutému polyetylénom, sú obálky elastické a odolné voči roztrhnutiu a vode. Farba biela. Vnútorný rozmer 22 x 34 cm.
Kód : F16
Ucelené balenie: 100 ks
Výrobca / Dovozca / Predajca:
Kancelaria123, spol. s r.o., Poničana 5
841 08 Bratislava - mestská časť DNV SK
infokancelaria123@gmail.com, https://www.kancelaria123.sk
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 22x34 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 24 x 35 cm |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 22 x 34 cm |
| Značka | Economy |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | OB243501 | 1514 |
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| OB243501 | Skladom | 0,30 € mit MwSt |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.