Extrémne ľahké, extrémne bezpečné a extrémne hospodárne obálky. Jednoduchý spôsob balenia samolepiacim uzáverom. Vďaka špeciálnej fólii s vankúšikmi, plnenými vzduchom a papieru Kraft, potiahnutému polyetylénom, sú obálky elastické a odolné voči roztrhnutiu a vode. Farba biela.
Kód : CD
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 17,5x16,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 20 x 17,5 cm |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 17,5 x 16,5 cm |
| Značka | Economy |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | OB220175 | 222 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| OB220175 | Skladom | 0,16 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.