Ochranná protinárazová bublinková obálka zaručí bezpečnú prepravu Vašich zásielok. Vhodné pre zasielanie citlivých a krehkých predmetov, ale aj bežného tovaru. Obal je pevný, vodeodolný, 100% recyklovateľný a má nízku hmotnosť. Samolepiaca vrstva s krycím prúžkom je kvalitná a trvanlivá.
Vnútorný rozmer: 120x215mm
Vonkajší rozmer: 140x225mm
Extrémne ľahké, bezpečné a hospodárne obálky. Jednoduchý spôsob balenia samolepiacim uzáverom. Vďaka špeciálnej fólii s vankúšikmi, plnenými vzduchom a papieru Kraft, potiahnutému polyetylénom, sú obálky elastické a odolné voči roztrhnutiu a vode. Farba biela. Vnútorný rozmer 12 x 21,5 cm.
Kód : B12
Balenie: 200 ks
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 12x21,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 14 x 22 cm |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 12 x 21,5 cm |
| Značka | Economy |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | OB142252 | 1519 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| OB142252 | Skladom | 0,12 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.