Ochranná protinárazová bublinková obálka zaručí bezpečnú prepravu Vašich zásielok. Vhodné pre zasielanie citlivých a krehkých predmetov, ale aj bežného tovaru. Obal je pevný, vodeodolný, 100% recyklovateľný a má nízku hmotnosť. Samolepiaca vrstva s krycím prúžkom je kvalitná a trvanlivá.
Vnútorný rozmer: 100x165mm
Vonkajší rozmer: 120x175mm
Extrémne ľahké, bezpečné a hospodárne obálky. Jednoduchý spôsob balenia samolepiacim uzáverom. Vďaka špeciálnej fólii s vankúšikmi, plnenými vzduchom a papieru Kraft, potiahnutému polyetylénom, sú obálky elastické a odolné voči roztrhnutiu a vode. Farba biela. Vnútorný rozmer 10 x 16,5 cm.
Kód : A11
Balenie: 200 ks
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 10x16,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 12 x 17,5 cm |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 10 x 16,5 cm |
| Značka | Economy |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | OB121752 | 829 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| OB121752 | Skladom | 0,17 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.