Popis produktu
Sedenie Chic je doplnené o kolekciu stolov. Sú sú charakteristické svojím odlahčeným vzhľadom a sofistikovaným minimalistickým dizajnom. Verzia pre reštaurácie je s kovovou kostrou a širokým výberom stolových dosiek (keramika, sklo, drevo, kov) rôzných tvarov.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | čierna |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| Typ stola | barový |
| Značka | profim |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| FL000109 | momentálne nie je skladom | 635,43 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.