Baldovská minerálna voda je ideálna na každodenné pitie, no je vhodná aj pri niektorých žalúdočných a črevných chorobách, pri ochoreniach žlčových, obličkových a močových ciest, ako aj pri liečbe osteoporózy.
Baldovská minerálna voda je ideálna na každodenné pitie, no je vhodná aj pri niektorých žalúdočných a črevných chorobách, pri ochoreniach žlčových, obličkových a močových ciest, ako aj pri liečbe osteoporózy.
Baldovská je prírodná minerálna voda, vysoko mineralizovaná, kyselka, hydrogenuhličitanovo vápenato-horečnatá, so zvýšeným obsahom hydrogenuhličitanov, horčíka a vápnika, slabo kyslá, studená, hypotonická.
| Katióny | mg/l |
|---|---|
| Ca2+ | 335.00 |
| Na+ | 61.50 |
| Mg2+ | 73.90 |
| NH4+ | 0.61 |
| Anióny | mg/l |
|---|---|
| HCO3– | 1260.80 |
| SO42- | 191.00 |
| NO3– | 2.18 |
| NO2– | <0.01 |
Zloženie ochutená Baldovská minerálna voda
Prírodná minerálna voda Baldovská, Cukor, Oxid uhličitý, Kyselina: kyselina citrónová, aróma. Obsah soli je spôsobený prirodzene prírodným sodíkom
Výživové hodnoty
| V 100 ml nápoja | |
| Energia | 119 kJ/28 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6,7 g |
| z toho cukry | 6,7 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,015 g |
| Výťah chemickej analýzy | |
| Katióny (mg/l) | |
| Ca²⁺ | 335,00 |
| Na⁺ | 61,50 |
| Mg²⁺ | 73,90 |
| NH₄⁺ | 0,61 |
| Anióny (mg/l) | |
| HCO₃⁻ | 1260,00 |
| SO₄²⁻ | 191,00 |
| NO₃⁻ | 2,18 |
| NO₂⁻ | <0,01 |
| Rozpustné látky 2006 mg/l | |
| Voľný CO₂ max. 3000 mg/l |
Referenčný príjem priemernej dospelej osoby (8400kJ/20
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| PT65933 | Na objednávku | 6,15 € s DPH |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.