Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jedálenský stôl Hobis, 120x75x80 cm, jelša | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 139,51 € |
| Cena s DPH | 171,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 75 cm |
| Typ stola | jedálenský |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.